ECODAN „viskas-viename“ sistema su integruotu 200l boileriu

ECODAN „viskas-viename“ sistema su integruotu 200l boileriu

Labai kompaktiška, tyli, naši ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema, kuri sukuria malonų namų klima­tą. Unikali Ecodantechnologija užtikrina maksimalią šilumą ir minimalias energijos sąnaudas.

 

D

abar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija C) yra dar efektyvesnė, joje įdiegta įvairių technologinių naujovių, užtikrinančių dar efektyvesnį šildymo sistemos darbą ir patogesnį naudojimą.

 

E

codan Next Ge­neration sistema (EHST20C-YM9C ir EHPT20X-YM9C serijos modeliai) susideda iš dviejų komponentų – aeroterminio (oras-vanduo) šilumos siurblio lauko įrenginio, kurio galia parenkama priklausomai nuo būsto šildymo poreikio, ir vidinės dalies – „viskas viename“ Ecodan talpyklos (šios abi dalys tarpusavyje sujungiamos vamzdynu). Vidinė įrenginio dalis, savo dizainu panaši į šaldytuvą, yra vos 1,6 metrų aukš­čio, tačiau joje įrengti visi reikalingi katilinės komponentai ir netgi 200 litrų karšto buitinio vandens talpa (boileris). Dėl savo kompaktiško dizaino lengvai įdiegiama į visų tipų pastatus, jai net nėra būtina atskira katilinės patalpa (galima montuoti garaže, vonioje, virtuvėje ir pan.).

Ecodan Next Generation yra įrengtas bepakopis inverteris bei naujausios technologijos. Tai visiškai naujos valdymo technologijos, sudarančios galimybes namų savininkams sutaupyti daug energijos, nes Ecodan Next Generation sistemos naudoja mažiau energijos nei kitos analogiškos namų šildymo sistemos.

 

Comments are closed.