Kanalinis šilumos siurblys PEAD-RP-JA (kondicionierius)

Kanalinis šilumos siurblys PEAD-RP-JA (kondicionierius)

Lubose paslepiami šios serijos vidiniai įrenginiai yra puikus sprendimas oro šildymo/kondicionavimo sistemai, kuomet yra labai ribota erdvė virš lubų.

 

2       download

Kanalinis šilumos siurblys

Lubose paslepiami šios serijos vidiniai kanaliniai šilumos siurbliai yra puikus sprendimas oro šildymo/kondicionavimo sistemai, kuomet yra labai ribota erdvė virš lubų ir reikalingas platus išorinio statinio slėgio spektras. Šie įrenginiai taip pat pasižymi itin taupiu elektros energijos naudojimu.

KOMPAKTIŠKI VIDINIAI ĮRENGINIAI

Šios serijos visų modelių (PEAD-RP35-140JA) aukštis yra suvienodintas ir siekia tik 250 mm! Palyginti su ankstesnės serijos PEAD-RP-EA modeliais, aukštis sumažėjo iki 75 mm (PEAD-RP100-140 atveju), įgalinant įrangos diegimą net ir esant itin mažai erdvei virš lubų.

IŠORINIS STATINIS SLĖGIS

Yra galimybė penkių pakopų išorinio statinio slėgio konversijai. Išorinį statinį slėgį galima nustatyti iki 150 Pa, dėl to įranga gali būti pritaikoma įvairiuose pastatuose.

KONDENSATO SIURBLIUKAS

PEAD-RP serijoje yra dviejų tipų vidiniai įrenginiai – su įdiegtu kondensato siurbliu ir be jo.

KOMBINUOTA ŠILDYMO/VĖSINIMO IR VĖDINIMO SISTEMA

Šildymo sistemos ortakius galima išnaudoti patalpų vėdinimui MITSUBISHI ELECTRIC LGH-RVX kanaliniu rekuperatoriumi. Tai ypač komfortiška sistema, leidžianti efektyviai šildyti, vėsinti ir vėdinti visas pageidaujamas patalpas vienu metu. Šis kanalinis šilumos siurblys, yra puikus pasirinkimas įrenginėjant šilumos tiekimą kanalų sistemomis.