Nuotolinio valdymo sistema MELCloud

Nuotolinio valdymo sistema MELCloud

MELCloud yra naujos kartos, itin patogi ir pažangi programa, skirta nuotoliniu būdu valdyti MITSUBISHI ELECTRIC oro kondicionavimo ir šildymo įrenginius.

download

Nuotolinio valdymo sistema MELCloud

 

MELCloud yra naujos kartos, itin patogi ir pažangi programa, skirta nuotoliniu būdu valdyti MITSUBISHI ELECTRIC oro kondicionavimo ir šildymo įrenginius. Ši programa suteikia galimybę vartotojams nesudėtingai valdyti įrengą, nepriklausomai nuo to, kur jie yra – išvykę atostogų, darbe ar ilsisi namie prie televizoriaus. Naudojant išmanųjį telefoną, planšetę ar kitokią kompiuterinę įrangą galėsite stebėti ir lanksčiai valdyti savo kondicionieriaus ar šilumos siurblio parametrus, programuoti savaitinį laikmatį, gauti įspėjamuosius signalus, peržiūrėti orų duomenis, aptarnaujančios įmonės kontaktus ir t.t. Yra galimybė valdyti net ir keletą įrenginių vienu metu.

Norint Jūsų įrangą prijungti prie MELCloud sistemos, reikalingas originalus MITSUBISHI ELECTRIC Wifi adapteris (modelis MAC-557IF-E) – nedidelis prietaisas, sujungtas su oro kondicionavimo ar šildymo įrenginiu. Wifi adapteris jungiamas prie Jūsų vietinio rūterio per bevielį ryšį (mes rekomenduojame, kad Wifi adapterį instaliuotų profesionalai).

Tam, kad būtų galimas nuotolinis valdymas internetu, reikalinga užsiregistruoti ir prisijungti MITSUBISHI ELECTRIC serveryje www.melcloud.com.

Nuotolinio valdymo sistema MELCloud                                  Nuotolinio valdymo sistema MELCloud                                          Nuotolinio valdymo sistema MELCloud

MELCloud sukurtos programėlės Apple iOS, Android ir Windows 8 operacinėms sistemoms. Ateityje bus atnaujiniai visiems naujausiems mobiliems įrenginiams. Šios programėlės yra nemokamos ir jas galima parsisiųsti iš įvairių App parduotuvių, skirtų Europos rinkai.