Palubinis šilumos siurblys iš nerūdijančio plieno PCA-RP-HA

Palubinis šilumos siurblys iš nerūdijančio plieno PCA-RP-HA

PCA-HA serijos vidinių įrenginių korpusas pagamintas iš atsparaus nerūdijančio plieno. Jame integruotas specialus filtras, kuris apsaugo įrenginio vidų nuo riebalų patekimo.

 

2       download

Palubinis šilumos siurblys iš nerūdijančio plieno, pritaikytas virtuvėms

Palubinis šilumos siurblys PCA-HA ir jo vidinių įrenginių korpusas pagamintas iš atsparaus nerūdijančio plieno. Jame integruotas specialus filtras, kuris apsaugo įrenginio vidų nuo riebalų patekimo. Tai tobulas pasirinkimas, norint įrengti efektyvią oro kondicionavimo sistemą virtuvėse, kuriose maistas gaminamas, naudojant atvirą liepsną.

ATSPARUS KORPUSAS

Korpuso paviršius yra pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno ir yra atsparus aliejui ar kitiems riebalams. Susikaupę nešvarumai labai lengvai nusivalo, todėl yra nesudėtinga išlaikyti įrenginį švarų.

ITIN EFEKTYVUS FILTRAS NUO RIEBALŲ

PCA-HA serijos įrenginiuose naudojami filtrai yra ypač efektyvūs, jie sulaito 1,5 karto daugiau riebalų palyginus su kitais standartiniais filtrais. Tokiu būdu įrenginio vidus yra maksimaliai apsaugomas nuo riebalų. Filtrus nesudėtinga išimti ir išvalyti.

FILTRŲ VALYMO YPATUMAI

Kuomet PCA-HA serijos įrenginiai naudojami virtuvėse, filtrus rekomenduojama keisti kas du mėnesius. Įrangos komplekte standartiškai yra 12 filtrų. Prireikus daugiau filtrų, juos galima papildomai įsigyti (produkto kodas PAC-SG38KF-E).

LENGVA PRIEŽIŪRA, NESUDĖTINGAS NETGI VENTILIATORIAUS VALYMAS

Ventiliatoriaus korpusas lengvai išardomas į atskiras dalis, o kondensato rinktuvas nesudėtingai išimamas atjungus nuo vamzdelio, todėl juos išvalysite be didesnio vargo.

GALIMYBĖ TIEKTI ŠVIEŽIĄ LAUKO ORĄ

Įrenginio korpuso galinėje dalyje yra angos, prie kurių prijungus lanksčius ortakius, galima tiekti šviežią lauko orą. PCA-RP71HA modelio įrenginyje yra 2 angos, PCA-RP125HA – 3 angos. Jungtys (prekės kodas PAC-SF28OF-E1) yra parduodamos atskirai.
Šviežio oro tiekimą derinant su šildymu ar vėsinimu, užtikrinamas geresnis virtuvės mikroklimatas.
Taip pat yra galimybė papildomai įsigyti korpuso priekinės dalies ir tvirtinimo laikiklių dangčius, padedančius apsaugoti įrenginio korpusą nuo dulkių ir kitų nešvarumų kaupimosi.

Modelis PCA-RP71HA
PUHZ-ZRP Power inverter
Vės.(kW) 7.1 (3.3-8.1)
SEER** 5.6
Šild.(kW) 7.6 (3.5-10.2)
SCOP** 3.8

* Sezoniniai įrangos naudingumo koeficientai

Išorinio įrenginio detalesnes technines charakteristikas rasite skyriuje „Kondicionierių/šilumos siurblių išoriniai įrenginiai“ arba tiesiog paspaudę ant išorinio įrenginio modelio pirmajame „Galios kombinacių su išoriniais įrenginiais“ lentelės stulpelyje.