Sieninis šilumos siurblys (kondicionierius) PKA-RP

Sieninis šilumos siurblys (kondicionierius) PKA-RP

Kompaktiški sieniniai vidiniai įrenginiai nesudėtingai montuojami, o platus įvairaus galingumo (RP35-RP100) modelių asortimentas pasiūlys optimaliausius sprendimus patalpų šildymui/vėsinimui.

 

2       download

SIENINIS ŠILUMOS SIURBLYS PKA-RP. PLOKŠČIAS IR VISIŠKAI BALTAS

Kompaktiškas sieninis šilumos siurblys (vidiniai įrenginiai) yra labai nesudėtingai montuojamas, o platus įvairaus galingumo (RP35-RP100) modelių asortimentas pasiūlys optimaliausius sprendimus patalpų šildymui/vėsinimui. Šios serijos įrenginiai taip pat pasižymi efektyviu energijos naudojimu. Visi grotelinio tipo korpusai buvo pakeisti į plokščio dizaino modelius. Tokią panelę išties labai lengva valyti ir prižiūrėti. Tuo tarpu, siekiant, kad įrenginiai maksimaliai įsilietų į visų tipų interjerus, sieninių šilumos siurblių spalva iš baltos pakeista į visiškai baltą spalvą.

KOMPAKTIŠKI VIDINIAI ĮRENGINIAI

Sieninis šilumos siurblys PKA-RP, jį lyginant su ankstesnės serijos įrenginiais, PKA-RP-HAL (KAL) modelio įrenginių plotis buvo sumažintas net 510 mm (RP100), ko pasėkoje, atsiranda daugiau laisvės parenkant jų montavimo vietą.

GALIMYBĖ KONDENSATO SIURBLIUKUI

Kondensato siurbliuką yra galimybė įdiegti į visus PKA serijos modelius. Siurbliuko keliamoji galia aukštyn net 800 mm! Kondensatą galima lengvai nuvesti, net ir tokiu atveju, kai vidinis įrenginys neturi tiesioginio išvedimo į lauką, o tai suteikia dar daugiau laisvės parenkant įrenginių montavimo vietą.

DAUGIAFUNKCINIS LAIDINIS VALDYMO PULTELIS

Papildomai su nuotolinio valdymo pulteliu, kuris įeina į standartinę įrangos komplektaciją, taip pat dar galima naudoti ir laidinį daugiafunkcinį valdymo pultą PAR-31MAA (tam reikalinga jungis PAR-31-MAAT-E), parduodama atskirai.

Aukščiausios kokybės Mitsubishi Electric šilumos siurbliai ir kita šildymo įranga.

Maitinimo įtampa – žiūrėkite atitinkamo išorinio įrenginio parametrus
Darbinė srovė (A) – žiūrėkite atitinkamo išorinio įrenginio parametrus
Rek. saugiklis – žiūrėkite atitinkamo išorinio įrenginio parametrus

* Sezoniniai įrangos naudingumo koeficientai

Išorinių įrenginių detalesnes technines charakteristikas rasite skyriuje „Kondicionierių/šilumos siurblių išoriniai įrenginiai“arba tiesiog paspaudę ant atitinkamo išorinio įrenginio modelio pavadinimo pirmajame „Galios kombinacių su išoriniais įrenginiais“ lentelės stulpelyje.