Šildymo įranga CITY MULTI sistema

Šildymo įranga CITY MULTI sistema

Universali, lengvai pritaikoma ir energiją taupanti sistema su naujausia aplinką tausojančia technologija. Unikali 2 vamzdžių pajungimo sistema mažina medžiagų ir montavimo kaštus.

 

download

Šildymo įranga CITY MULTI sistema, tai universali, lengvai pritaikoma ir energiją taupanti sistema.

VIDINĖS DALYS

Plačiausias vidinių dalių ir priedų asortimentas rinkoje. Paprastas ir elegantiškas dizainas. Įvairių modelių ir įvairiems montavimo poreikiams skirtos vidinės dalys. Unikali 2 vamzdžių pajungimo sistema mažina medžiagų ir montavimo kaštus.

IŠORINĖS DALYS

Lengvai pritaikomos, patvarios ir vienos iš mažiausią triukšmo lygį turinčių rinkoje. Aprūpintos naujausia technologija, turi aukštą našumo koeficientą. Užima mažai vietos ir tinka visų tipų pastatams.

KONTROLIUOKITE PATALPŲ KLIMATĄ.

Geras patalpų oras lygu kūrybingai aplinkai. Malonus patalpų klimatas gali būti tiesiogiai siejamas su padidėjusiu našumu. 90 procentų įprasto biurų pastato metinių sąnaudų gali būti priskiriamos darbui, kurį jame atlieka žmonės. Dėl to net ir nereikšmingas kelių procentų darbuotojų našumo kritimas gali turėti didelę ekonominę reikšmę. Didesnis našumas yra geriau atlikto darbo ir geresnės sveikatos rezultatas, kas, pavyzdžiui, sumažiną nebuvimą darbe.

Šildymo įranga City Multi sistema, vėsina pastatą šiltomis dienomis, prižiūri vidinį šilumos krūvį bei efektyviai šildo, kai lauke temperatūra nukrinta. Likutinė energija gali būti perdirbama arba perkeliama, kam mūsų sistemos yra gerai pritaikytos. Visos sistemos pritaikytos šiaurinio klimato šalims.

VRF SISTEMA

VRF (Variable Refrigerant Flow) tipo oro kondicionavimo sistema pritaiko galią priklausomai nuo pastato poreikio ir veiklos. VRF sistema gali susidaryti iš reversinio oru ar vandeniu vėsinamo energijos įrenginio ir tam tikro kiekio vidinių dalių išdėstytų pastate, kurios nepriklausomai viena nuo kitos nepertraukiamai reguliuoja temperatūrą.

INVERTERIO TECHNOLOGIJA

„Mitsubishi Electric“ visada siekia patenkinti klientų pageidavimus. Inverterio technologijos dėka mūsų sistemos gali gaminti tikslų pastatui reikalingos energijos kiekį. Efektyvi technologija reiškia, kad sistema neiššvaisto energijos pagamindama per daug šilumos ar vėsos.

INTELIGENT POWER MODULE /PROTINGO GALIOS MODULIO/ TECHNOLOGIJA (IPM)

Šildymo įranga CityMulti serijos, IPM technologijos dėka turėsite visišką sistemos energijos srautų kontrolę. Paprastos ir aiškios valdymo sistemos pagalba galėsite valdyti šilumą ir vėsą įvairiose pastato dalyse. IPM modulis užtikrina aukštą dalinės apkrovos našumo laipsnį, kas sumažina eksploatacines vėsinimo ir šildymo gamybos sąnaudas.

R410A

Visose mūsų sistemose naudojame aplinkai saugią aušinimo priemonę R410A. Palyginus su tradicinėmis vėsinimui ir šildymui naudojamomis vandens sistemomis, Šildymo įrangos CityMulti sistemai reikia mažiau darbinės galios ir medžiagų ir dėl to ji daro žymiai mažesnį poveikį globaliniam atšilimui. Mes saugome aplinką kurdami kaip įmanoma naudingesnes sistemas.

DU VAMZDŽIAI VIETOJE TRIJŲ – TAUPO PINIGUS

Šildymo įranga CityMulti sistemoje, skirtingai nuo kitų su trimis vamzdžiais veikiančių sistemų, naudojami du, ir tai turi didelių pranašumų.

 • Mažiau sujungimo taškų – paprastesnė instaliacija. Mažiau medžiagų sąnaudų ir trumpesnis instaliavimo laikas
 • Lankstesnės dizaino galimybės
 • Mažesnės investicijų sąnaudos
 • Instaliacija greičiau atsiperka
 • Reikalingas mažesnis užpildo kiekis

Bendri CityMulti sistemų pranašumui

 • 20 metų išbandytos technologijos
 • Užima mažai vietos
 • Efektyvi instaliacija
 • Lankstus sistemos dizainas teikia dideles galimybes pakartotinam panaudojimui
 • Mažos eksploatacijos sąnaudos
 • Visose išorinėse dalyse tik 8 amperų paleidimo srovė
 • Tausojančios aplinką

 

Y SISTEMA

Išorinė dalis gamina šilumą arba vėsą vidinėms dalims. Mąžtant vėsai ar šilumai visos vidinės dalys reguliuojamos nepertraukiamai. Visa energija atiduodama ar paimama per sistemos išorines dalis.

R2 SISTEMA

Išorinė dalis aprūpina energijos pavarų dėžę (BC Box) aušinimo priemone. Po to energijos pavarų dėžė paskirsto skystį ir/arba dujas vidinėms dalims priklausomai nuo to, ar jos yra vėsos ar šilumos mažėjimo zonoje.

Pastato viduje energija paskirstoma taip, kad vidinės dalys, kurias reikia aušinti, gautų vėsos, o tos dalys, kurias reikai šildyti, – šilumos. Sistema perkelia energiją į vidines dalis arba vandens modulį. Taip pat galimas pakartotinis energijos panaudojimas ventiliacijai.

WR2 SISTEMA

WR2 sistema veikia tuo pačiu principu kaip ir R2 sistema. Skirtumas tas, kad kondensatorius šioje sistemoje paima ir atiduoda energiją aušinimo priemonės sistemoje arba išoriniame vandens šulinyje.
WR2 sistemos dėka pasiekiamas dar geresnis energijos paskirstymas ir pakartotinis panaudojimas. Iš dalies pakartotinis panaudojimas gali vykti per sistemos energijos pavarų dėžę, o taip pat per aušinimo priemonės sistemą, kur įranga pasiima arba atiduoda savo energiją. Šitaip prie aušinimo priemonės sistemos prijungta sistema gali paimti energiją, kurią atiduoda kita sistema. Šio tipo sistemų yra ir Y modelio.

TYLIAUSIA RINKOJE IŠORINĖ DALIS

„Mitsubishi Electrics“ YHM-A sistema turi ne tik aukštą našumo laipsnį, bet ir taip pat yra tyliausia rinkoje išorinė dalis.

PATVARIOS SUDĖTINGOJE APLINKOJE

Išorinių dalių gaubtas standartiškai būna C4 klasės. Keitiklis nuo rūdžių apdorotas epoksidu ir dėl to atsparus purvinoje ir korozinėje aplinkoje, pavyzdžiui, mieste arba prie jūros.

YHM-A SERIJOS PRANAŠUMAI

 • Moderni inverterio technologija
 • Naujausios technologijos ventiliatoriaus konstrukcijos
 • Naujausia kompresoriaus technologija

AUKŠTAS NAŠUMO KOEFICIENTAS ESANT ŽEMAI TEMPERATŪRAI

Naujoji, patentuota vėsinimo ciklo technika ZubaDan reiškia, kad galima siurbti šilumą iki -15°C išlaikant šiluminį poveikį. Tai taip pat reiškia garantuotą šilumos eksploatavimą esant iki -25°C.

VISIŠKA KONTROLĖ SU INTELLIGENT POWER MODULE /PROTINGU GALIOS MODULIU/ (IPM)

Naujoji „Mitsubishi Electric“ YHM-A serija IPM technologijos dėka suteikia visišką į pastatą tiekiamos energijos kontrolę. Ši technika suteikia galimybę detaliai kontroliuoti pastato energijos poreikį net nenaudojamiems plotams.

Galios reguliavimas gali būti kontroliuojamas tokiais mažais žingsniais kaip 1Hz. IPM technologija užtikrina aukštą našumo laipsnį esant dalinei apkrovai. IPM taip pat kontroliuoja ir rūpinasi pastato apkrovos „viršūnėmis“ ir „slėniais“. CityMulti sistema dėl to turi aukštą našumo koeficientą ištisus metus, tiek kritus šalčiui ar šilumai.

TAUSOJANČIOS APLINKĄ NEI KADA NORS IKI ŠIOL

Didžiausias poveikis, kuri mūsų vėsinimo ir šildymo siurbliai turi šiltnamio efektui, yra anglies dioksidas, kurį jie išmeta energijos gamybos metu. VRF sistema yra tokia sistema, kuri apykaitą atlieka tiesiogiai į orą iš abiejų galų ir tai energijos atžvilgiu suteikia VRF sistemoms didelį pranašumą prieš, pavyzdžiui, netiesiogines sistemas, kur apykaita vyksta į vandenį ir kur didelė siurblių ir ventiliatorių galia ir apykaitos nuostoliai mažina našumo laipsnį. Šaltnešio sistemoje reikia šaldyti visą sistemą ir cirkuliuoti, nors turi būti vėsinamas tik vienas kambarys.

Išorinė VRF sistemos dalis ir šildymui ir vėsai naudoja tą pačią vamzdynų sistemą, ko negali šaltnešio sistema.

Investicijos į VRF sistemą labiau tausoja aplinką nei atskirų šildymo ir vėsinimo sistemų pastate instaliavimas.

„MITSUBISHI ELECTRIC“ APLINKOS TAUSOJIMO TIKSLAI

2021 m. „Mitsubishi Electric“ sueis 100 metų. Tuomet anglies dioksido išmetimas iš mūsų produktų turi būti sumažintas 30 procentų. 2050 metais išmetimas iš jų turi sumažėti 50 procentų.

UNIVERSALI SISTEMA

VANDENS MODULIAI

Galite rinktis iš plataus vandens modulių šildymo ir vėsinimo perdirbimui į šiltą vandenį, radiatorių arba šaltnešių sistemas asortimento.

Per mūsų Booster – PWFY P100 VM-E BU – „Mitsubishi Electric“ gali, kaip vienintelis tiekėjas rinkoje, perdirbti ir perkelti energiją šiltam ir radiatorių vandeniui gaminti su 70°C ištekančio vandens temperatūra.

LENGVA VALDYTI IR PRIŽIŪRĖTI

Jei tūksta efektyvios ir lengvai tvarkomos priežiūros ir valdymo sistemos, energijos sąnaudos gali būti sunkiai valdomos. Universalios M-Net sistemos dėka galite:

 • kontroliuoti ir valdyti visas vidines dalis
 • konfigūruoti ypatingas pastato zonas

Sistema turi užprogramuotas energijos taupymo funkcijas, kurios automatiškai valdo pastatą optimaliausiu būdu.

VISIŠKA KONTROLĖ IR PRIEŽIŪRA

Centrinis kontrolės pultas AG-150 lengvai pasiekiamas internetu. Nereikia jokių ypatingų licenzijų ar programinės įrangos. Įprastos Jūsų interneto naršyklės pagalba galite valdyti ir kontroliuoti visas vidines dalis.

PI kontrolės dėka galite kontroliuoti ir matuoti elektros, vandens ir dujų sunaudojimą

DIDO kontrolės dėka galite prižiūrėti išorines funkcijas, tokias kaip šviesa, durų davikliai ir kortelių skaitytuvai.

AI kontrolė suteikia galimybę prižiūrėti drėgmę ir temperatūrą.

Prijungimui prie bendros valdymo sistemos yra gatavų sąsajų įtaisų tinkančių daugumai rinkoje esančių protokolų (LonWorks, BACnet, EIB, MODBUS ir kt.).

Viešbučių instaliacijoms taip pat galime pasiūlyti prijungimą prie daugelio rezervavimo sistemų tipų, pavyzdžiui Fedelio.

SKLANDI INSTALIACIJA

Unikalios „Mitsubishi Electric“ naftos atskyrimo sistemos ir unikalaus Power Receiver dėka vamzdžiai gali būti vedami be jokių ypatingų reikalavimų.

Vamzdžių ilgis ir aukščio skirtumai tarp įvairių vidinių dalių lengvai nustatomi dimensionavimo programos pagalba, kuria grindžiamas instaliavimas.

Šildymo įranga CityMulti sistema, puikiai veikia ir esant ilgiems atstumams ir dideliems aukščių skirtumams tarp išorinių ir įvairių vidinių dalių.

LANKSČIAUSI RINKOJE

Bendras vamzdžių ilgis YHM-A serijoje yra visi 1000 metrų.

Instaliacijoje gali būti naudojama įprasta standartinė T formos jungtis kaip ir standartiniai vamzdžiai šaldymo agentams.

PRIVALUMŲ TURINTI ELEKTROS SITEMA

Paleidimo srovė „Mitsubishi Electrics“ VRF sistemoje yra tik 8A, kas sumažina elektros instaliaciją iki minimumo, kadangi pagrindiniam saugikliui nereikai rūpintis didelėmis AC kompresorių paleidimo srovėmis.Tai savo ruožtu reiškia, kad klientas gali rinktis žemesnį saugumo lygį ir tuo būdu mažesnes pastovias sąnaudas už savo elektros abonementą.

Šie agregatai ypač naudingi stipriai apkrautame elektros tinkle su bloga trumpojo jungimo tariamąja varža.

AUTOMATINĖ UŽPILDO KIEKIO KONTROLĖ

YHM-A serijos šildymo įrangos CityMulti išorinės dalys aprūpintos automatine užpildo kontrole, dėl ko paprasta kontroliuoti užpildo kiekį sistemoje.

VENTILIACIJOS SĄSAJOS ĮTAISAS

CityMulti sistema turi vartotojo sąsajos įtaisą nepertraukiamam vėsinimo ir šilumos siurblio darbui ventiliacijos agregate su besisukančiu VVX. Klientas gali patenkinti pastato vėsinimo ir šildymo poreikį naudodamas tą pačią bateriją.

ORO UŽUOLAIDOS

Sistema taip pat suteikia dideles galimybes perdirbimui ar šilumos siurbimui oro užuolaidoms dirbtuvėse, parduotuvėse ir prekybos centruose.