Šilumokaitis su oras – vanduo valdymo sąsaja

Šilumokaitis su oras – vanduo valdymo sąsaja

Oras-vanduo šilumos siurblį su šilumokaičiu galima lengvai integruoti į jūsų jau turimą namo šildymo sistemą (kietojo, skystojo kuro, dujinę ar kt.). Ji šildo vandenį patalpų šildymui per grindinę ar radiatorinę sistemą, o taip pat karštą vandenį buitiniam vartojimui. Sistema valdoma oras-vanduo valdymo sąsaja su laidiniu pulteliu.

download

Šilumokaitis su oras – vanduo valdymo sąsaja, tai plačios panaudojimo galimybės.

Kuomet yra poreikis komplektuoti šildymo sistemą iš atskirų komponentų, MITSUBISHI ELECTRIC oras-vanduo šilumos siurblys gali būti derinamas su vidine dalimi – plokšteliniu šilumokaičiu. Tokia šilumos siurblio sistema, kuri valdoma valdikliu (oras-vanduo valdymo sąsaja) PAC-IF032B-E arba PAC-IF051(61)B-E, gali šildyti patalpas grindine šildymo sistema ar radiatoriais, o taip pat ruošti karštą vandenį buitiniam vartojimui.

Ši šilumos siurblio su šilumokaičiu sistema turi plačias panaudojimo galimybes, ją nesudėtingai galima integruoti į jau esamą kieto, skysto, dujinę ar kitą šildymo sistemą, prijungti prie vandens šildytuvo (boilerio), integruoti su saulės kolektorių sistema ir pan. Pagrindinis privalumas – visi katilinės komponentai (cirkuliaciniai siurbliukai, išsiplėtimo indai, boileris ir kita) komplektuojami pagal individualius patalpų šildymo ir karšto buitinio vandens poreikius.

Buitiniam vartojimui skirti šilumokaičiai „Alfa-laval“ CBH60-30 ir CBH60-50 gali būti suderinti su šiais MITSUBISHI ELECTRIC gamintojo SPLIT tipo oras-vanduo šilumos siurbliais:

  • „Power Inverter“ PUHZ-SW50/75VHA (su šilumokaičiu CBH60-30);
  • „Power Inverter“ PUHZ-SW100/120YHA (su šilumokaičiu CBH60-50);
  • „Power Inverter ZUBADAN“ PUHZ-SHW112YHA (su šilumokaičiu CBH60-50).

*vandens srautas ties jungtimis 5 m/s

**žr. paveiksle žemiau

Šilumokaitis Šilumokaitis