Sistema be boilerio „viskas-viename“ ECODAN HYDRO-BOX

Sistema be boilerio „viskas-viename“ ECODAN HYDRO-BOX

Kompaktiškoji oras-vanduo ECODAN „Hydro-box“ sistema skirta patalpų šildymui. Buitinio karšto vandens ruošimui galima prijungti boilerį – pageidaujamo tūrio, pritaikytą būtent šilumos siurbliams.

2 1 4 3      download

Sistema be boilerio. Taupykite su naująja kompaktiškąja Ecodan Next Generation „Hydro-box“ šildymo sistema!

Patobulinta C versija jau prekyboje!

Ypatingai kompaktiška, tyli, naši ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema, kuri sukuria malonų namų klima­tą. UnikaliEcodan technologija užtikrina maksimalią šilumą ir minimalias energijos sąnaudas.

Dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota sistema be boilerio Ecodan Next Ge­neration „Hydro-box“ sistema (pati naujausia versija C) yra dar efektyvesnė, joje įdiegta įvairių technologinių naujovių, užtikrinančių dar efektyvesnį sistemos darbą ir patogesnį naudojimą.

Kas tai yra Ecodan Next Generation „Hydro-box“ sistema?

Kompaktiškoji Ecodan Next Ge­neration „Hydro-box“ sistema (EHSC, EHSD ir EHPX serijos modeliai) susideda iš dviejų komponentų – aeroterminio (oras-vanduo) šilumos siurblio lauko įrenginio, kurio galia parenkama priklausomai nuo būsto šildymo poreikio, ir vidinės dalies – „viskas viename“ Ecodan „Hydro-box“ talpyklos (vidinė ir lauko dalys tarpusavyje sujungiamos vamzdynu). Vidinė įrenginio dalis yra vos 0,8 metrų aukš­čio, tačiau joje įrengti visi reikalingi katilinės komponentai (išsiplėtimo indas, siurbliukai, filtras, šilumokaitis, kelių pakopų el. kaintintuvai ir kt.). Nuo Ecodan Next Ge­neration EHST ir EHPT modelių skiriasi tuo, kad „Hydro-box“ talpykloje nėra integruotas buitinio karšto vandens šildytuvas.  Tačiau jei šilumos siurbliu yra reikalinga ruošti karštą vandenį buitiniam vartojimui – boilerį (pageidaujamos talpos ir gamintojo) galima lengvai prijungti prie šios „Hydro-box“ talpyklos.

Dėl savo ypatingai kompaktiško dizaino „Hydro-box“ lengvai įdiegiama į visų tipų pastatus, jai net nėra būtina atskira katilinės patalpa (galima montuoti garaže, vonioje, virtuvėje ir pan.).

Ecodan Next Generation „Hydro-box“ sistemoje yra įrengtas bepakopis inverteris bei naujausios technologijos. Tai visiškai naujos valdymo technologijos, sudarančios galimybes namų savininkams sutaupyti daug energijos, nes Ecodan Next Generation naudoja mažiau energijos nei kitos analogiškos namų šildymo sistemos.

Naujosios Ecodan Next Generation „Hydro-box“ sistemos galimybės

EKOLOGIŠKA SISTEMA, PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS

Lauko ore pilna energijos, kurią naujoji Ecodan Next Generation sistema naudoja namų ir buitinio karšto vandens šildymui. Dėl unikaliųEcodan technologijų žymiai sumažinamos Jūsų šildymo sąskai­tos.

Sistema Ecodan Next Generation tiekia didžiausią šilu­mą minimaliomis energijos sąnaudomis ir išskiria 30-50 procentų mažiau anglies dvideginio, lyginant su įprastinėmis šildymo sistemomis.

SINCHRONIZUOTAS ŠILDYMAS

Skirtingai nuo analogų rinkoje, sistemoje Ecodan Next Generation patalpų šildy­mas ir karšto buitinio vandens ruošimas yra sinchronizuoti procesai.

NAUJOVĖ! DU ŠILUMOKAIČIAI – EFEKTYVESNIS BUITINIO KARŠTO VANDENS RUOŠIMAS

Naujausiose „viskas-viename“ Ecodan talpyklose įdiegti atskiri šilumokaičiai termofikato ir buitinio karšto vandens šildymui. Tai įgalina buitinį vandenį ruošti iki 20 proc. taupiau ir efektyviau.

NAUJOVĖ! APSAUGA NUO KALKĖJIMO

Įdiegtas itin efektyvus filtras, apsaugantis Ecodan talpyklas nuo užkalkėjimo ir užtikrinantis ilgą bei sklandų įrangos tarnavimo laiką.

PAPRASTA REGULIUOTI, KAI ESATE TOLI NUO NAMŲ

Jei išvykstate iš namų ilgesniam laikui, tiesiog paspauskite piktogramą, kurioje pavaizduotas lagaminas, ir tada nustatymai automatiškai koreguojami maksimaliam energijos taupymui.

NUOTOLINIS VALDYMAS

„MELCloud“, MITSUBISHI ELECTRIC naujausioji nuotolinio valdymo sistema, leidžia Jums kontroliuoti savo šildymo įrenginį tiesiogiai per išmanųjį telefoną ar kompiuterį, kur bebūtumėte – namie ar kelyje. Tam sistemoje tereikės įdiegti papildomą priedą – wifi adaptorių PAC-WF010-E ir prisijungti prie specialios „MELCloud“ programos.

NAUJOVĖ! GALINGA ZUBADAN TECHNOLOGIJA – EKONOMIŠKAS ŠILDYMAS IKI -28OC!

Keletas šilumos siurblių (lauko įrenginių) modelių* Ecodan Next Generation sistemoje turi įdiegtą patobulintą ZUBADAN technologiją, užtikrinančią ekonomišką ir efektyvų šildymą net iki -28oC aplinkos temperatūros. Tai nau­dinga didelio ploto šiaurinio klimato juostoje esantiems namams (*galioja Package tipo PUHZ-HW ir SPLIT tipo PUHZ-SHW modeliams).

INTELEKTUALI SISTEMA

Ecodan Next Generation sistema automatiškai prisitaiko pagal lauko ir vidaus faktorius, pvz., pašvietus saulei, maksimaliai sumažinamas energijos sunaudojimas. Palaikoma jūsų pasirinkta patalpų temperatūra ir optimaliausia vandens temperatūra šildymo sistemoje.

BELAIDIS VALDYMAS

Ecodan Next Generation  sistemoje jau yra įdiegtas patobulintas lengvai valdomas skydelis. Tačiau papildomai galite pasirinkti bevielį nuotolinio valdymo pultą ir taip valdyti įrenginį iš bet kurios namo vietos.

DVI NAMO ZONOS SKIRTINGAI TEMPERATŪRAI PALAIKYTI

Jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą.

NAUJOVĖ! ENERGIJOS SUVARTOJIMO ISTORIJA

Naujoji Ecodan Next Generation sistema (C versija) suteikia galimybę stebėti energijos sąnaudas patalpų šildymui bei buitinio karšto vandens ruošimui ir lengviau kontroliuoti savo šildymo kaštus, varijuojant temperatūros nustatymais.

SAUGI INVESTICIJA

MITSUBISHI ELECTRIC visus tyrimus atlieka savose laboratorijose. Pagrindiniai komponentai, pagaminti savose gamyklose, kur reglamentuota itin griežta kokybės kontrolė. Tai reiškia, mes galime garantuoti aukštą kiekvieno parduodamo produkto kokybę.
MITSUBISHI ELECTRIC atstovauja įgaliotoji pardavimų bendrovė Lietuvoje. Visi sandoriai yra sudaromi tik su partneriais arba platintojais. Produktus diegia tik akredituoti montuotojai. Taip užtikrinama kokybė visoje grandinėje nuo gamintojo iki vartotojo, todėl jūsų pasirinkti produktai yra saugi investicija.

Tai ilgalaikė ir rūpesčių nekelianti nuosavybė.

Oras-vanduo ECODAN Next Generation „Hydro-box“ šildymo sistema galima dviejų tipų:

  • Split tipo sistema – tarp išorinio ir vidinio įrenginio cirkuliuoja šaltnešis R410A, montavimui ir techniniam aptarnavimui reikalingi šaltnešio darbai
  • Package tipo sistema – tarp išorinio ir vidinio įrenginio cirkuliuoja termofikatas, montavimui ir aptarnavimui užtenka santechninių darbų

ECODAN Next Generation „Hydro-box“ sistemos techninės specifikacijos

* Komplektuojama su PUHZ-SW50VHA modelio šilumos siurbliais.

 

Split tipo Ecodan „Hydrobox“ talpyklos EHSC-YM9C ir EHSD-YM9C komplektuojamos su šiais Split tipo šilumos siurblių išoriniais įrenginiais:

  • PUHZ-SW50-120, garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -20oC lauko temp.
  • PUHZ-SHW112, garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -28oC lauko temp.

Package tipo Ecodan talpyklos EHPX-YM9C komplektuojamos su Package tipo šilumos siurblių išoriniais įrenginiaisPUHZ-(H)W50-140.

Oras-vanduo šildymo sistemos su Ecodan „Hydro-box“ talpykla šildymo galia ir kiti veikimo parametrai priklauso nuo pasirinkto išorinio šilumos siurblio bloko.